Pracownia Rzemiosła Artystycznego oferuje stylowe oprawy oświetleniowe oraz wyroby rzemieślnicze wykonane z mosiądzu. Do zakupu naszych produktów zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, a także instytucje, przedsiębiorców oraz gospodarzy zabytkowych obiektów.

Proponujemy Państwu żyrandole i kinkiety będące idealnymi elementami wystroju nie tylko pałaców i świątyń, ale również domowych wnętrz. W naszej ofercie można znaleźć gustowne świeczniki stanowiące elegancką dekorację gabinetu, domowego salonu czy świątecznego stołu. Dopełnieniem katalogu produktów są wyroby artystyczne, które mogą być pomysłem na prezenty i upominki.

Na naszej stronie w zakładkach Galerii można znaleźć kilkanaście modeli lamp sufitowych, ściennych i stojących wykonanych w różnych stylach spośród, których dominującym jest „Księstwo warszawskie”. Wszystkich klientów, którzy chcą zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranego modelu zapraszamy do odwiedzania siedziby pracowni oraz punktów sprzedaży w Krakowie.


Cechy produktów:

  • Materiał: odlew mosiężny poddany obróbce ściernej i polerowaniu
  • Barwa: naturalny kolor mosiądzu lub patyna
  • Źródła światła: żarówki, świece
  • Gwint opraw elektrycznych: E14
  • Materiał osłon opraw elektrycznych: tworzywo sztuczne, rurka mosiężna

Wszystkie produkty zabezpieczamy lakierem dzięki czemu przez wiele lat zachowają naturalny połysk mosiądzu. Dobór instalacji elektrycznej ukierunkowujemy na odpowiednią kolorystykę oraz dyskretny montaż. 

Zakład podejmuje się realizacji zleceń według projektów klienta oraz modyfikacji już istniejących modeli.

Okres realizacji zamówień jest uzależniony od ich złożoności i w każdym przypadku traktowany indywidualnie.

Photoon Gallery Light by Joohopia

Nasze sklepy w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży:

* aby wyświetlić lokalizacje na mapie kliknij w wybrany adres