Pracownia Rzemiosła Artystycznego Edmund Świtalski ZE z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w wyrobie oraz renowacji stylowych żyrandoli i kinkietów z mosiądzu.

Początki działalności warsztatu sięgają roku 1964. Pierwsza siedziba firmy znajdowała się w Krakowie przy ul. Kocmyrzowskiej. Prócz wyrobu stylowego oświetlenia zakład zajmował się także elektromechaniką samochodową i przemysłową oraz naprawą urządzeń gospodarstwa domowego. W roku 1981 Zakład Elektrotechniczny został przeniesiony na ul. Paproci.

Od początku swojej działalności firma posiadała charakter rodzinnej pracowni rzemieślniczej. Wartością przedsiębiorstwa na przestrzeni lat stała się dbałość, oto aby tworzony produkt gwarantował jakość i trwałość oraz zawsze spełniał oczekiwania klienta. Firma podejmuje się realizacji zarówno drobnych zleceń jak również tych wymagających dużych nakładów pracy.
Renoma naszych produktów i usług została zbudowania w oparciu o zdobyte doświadczenia oraz wieloletnią współpracę z wybitnymi architektami i konserwatorami zabytków, a także literami branż odlewniczej, elektrycznej i dekarskiej.

Markę Pracowni Rzemiosła Artystycznego Edmund Świtalski ZE budujemy przede wszystkim poprzez oferowanie klientom produktów i usług najwyższej jakości za uznanie których serdecznie dziękujemy.

Photoon Gallery Light by Joohopia

Nasze sklepy w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży:

* aby wyświetlić lokalizacje na mapie kliknij w wybrany adres